Onlangs is een gratis geocaching applicatie voor de iPhone en iPad verschenen: Geo Bucket.
Hiermee kan offline cacheinformatie worden uitgelezen en ook op kaart worden weergegeven.
De applicatie heeft een ‘My Map’ weergave waar gedownloade geocacheinformatie op getoond kan worden. op deze kaart kan worden gekozen om zowel de offline, gedownloade informatie te bekijken, als de online informatie welke van www.geocaching.com wordt gehaald.
Geocache beschrijvingen kunnen op verschillende manieren worden benaderd:
- Pocket Queries kunnen worden gedownload via de ingebouwde browser van de applicatie.
- Via de Safari webbrowser, of de ingebouwde webbrowser, kunnen cachepagina’s van www.geocaching.com worden gedownload.
- Vanuit de email applicatie kan een .ZIP bestand met een Pocket Query worden geopend in de Geo Bucket applicatie.
Geo Bucket kan worden gebruikt voor zowel ‘Premium Members’ als gratis leden van www.geocaching.com. Natuurlijk zal de geocache informatie conform je membership worden weergegeven: .LOC bestanden voor niet betalende leden en .GPX voor ‘Premium Members’.
De cache beschrijvingen worden opgeslagen binnen de applicatie, waardoor het ook mogelijk is om zonder internetverbinding de geocache informatie te kunnen raadplegen.
Kijk voor meer informatie op de Facebook pagina van Geo Bucket en de schermafbeeldingen hieronder
Download via iTunes
[ad name=”Google Adsense Content”]
Pingback: Geocaching.com website updates 14 februari 2012